Wysyłki i zwroty.

Twoje zamówienie.

Paczki zazwyczaj wysyłamy w ciągu 4 dni po otrzymaniu płatności za pośrednictwem przewoźnika InPost z opcją śledzenia przesyłki. Jeśli preferujesz dostawę poprzez inną firmę kurierską, naliczona zostanie dodatkowa opłata. Wymagany jest wtedy także kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia. Niezależnie od wybranej metody wysyłki, klient otrzyma link do śledzenia paczki online.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne, koszty pakowania, jak również koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, natomiast opłaty za transport różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki (paczka do 30 kg, lub paleta). Zalecamy grupowanie przedmiotów w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą dotyczyć każdego z nich.

Przesyłka zostaje wysłana na ryzyko klienta. Mimo pieczołowicie zabezpieczonej ceramiki na czas transportu, nie możemy brać odpowiedzialności za działania przewoźnika. Dlatego też preferowany przez Nas jest odbiór osobisty w magazynie firmy pod adresem Rogówko ul. Lubicka 73 /k. Torunia.